Nowa strona S4: szybko, prosto i intuicyjnie!

Nowa strona klubów S4: szybko, prosto i intuicyjnie!

Gubisz się w gąszczu rozmaitych zajęć, a zależy Ci na szybkim odnalezieniu tych odpowiednich? Chcesz sprawdzić, ile osób przyjedzie razem z Tobą na poranną jogę? Nie masz pewności, które zajęcia wybrać, by wzmocnić mięśnie, a które wymodelują sylwetkę? A może interesują Cię lokalne eventy organizowane przez Twój klub? Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz teraz na naszej nowej stronie fitnessclubs4.pl!

W S4 doskonale rozumiemy, że przejrzysty i intuicyjny serwis to jedno z najważniejszych narzędzi w planowaniu treningu i kontrolowaniu własnych postępów. Dlatego zmieniamy go dla Ciebie, aby codzienne korzystanie z fitnessclubs4.pl było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze! Odkryj już dziś wszystkie nowe funkcje i możliwości.

PRZEGLĄDANIE ZAJĘĆ 

U nas od przybytku głowa nie boli (czasem tylko mięśnie). Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale dzięki nowym opcjom filtrowania z łatwością wyszukasz odpowiednie dla siebie zajęcia – i nie ma znaczenia czy ćwiczysz od lat, czy dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem. Oprócz podziału na klasyczne kategorie treningowe (np. zajęcia wytrzymałościowe, taneczne czy metaboliczne) znajdziesz również opcję wyszukiwania pod kątem wymarzonych efektów (np. dobra kondycja, odchudzanie, relaks). Możesz także filtrować zajęcia za pomocą nazwiska ulubionego trenera czy instruktorki.

GRAFIK

Czytelny i łatwy w obsłudze grafik pozwala szybko zaplanować aktywności i zarezerwować wybrane zajęcia jednym kliknięciem (symbol + na dole okna). Wahasz się między tabatą a sztangami? Dzięki prostym ikonom i oznaczeniom wystarczy jeden rzut oka, by poznać poziom intensywności, kategorię oraz potencjalne efekty zdrowotne wszystkich zajęć, a także nazwisko osoby prowadzącej. Bezpośrednio z poziomu grafiku możesz również przejść do obszerniejszych opisów każdego z treningów.

MOJE ZAJĘCIA

Miejsce zarezerwowane! Co dalej? W zakładce z rezerwacjami znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat wybranych zajęć. Ale to nie wszystko. Nowe narzędzia na stronie pozwalają sprawdzić, ile osób weźmie w nich udział, a już niedługo – dzięki wprowadzeniu awatarów – dowiesz się, czy będą tam również Twoi znajomi!

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś/aś w naszym klubie, ale chcesz zacząć? Na nowej stronie fitnessclubs4.pl szybko przejrzysz całą dostępną ofertę karnetów i wybierzesz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Na stronie głównej znajdziesz także aktualne promocje, przegląd najświeższych wiadomości – w tym informacje o planowanych eventach – przystępną mapę naszych klubów czy materiały video z treningami z platformy Yes2Move. Możesz także zajrzeć do sklepu Yes2Move i skorzystać ze specjalnych rabatów na suplementy i akcesoria.

Nie czekaj! Odkryj stronę fitnessclubs4.pl już dziś!